Сьогодні всі замовлення приймаються лише по телефону, вибачте за незручнсті!

Картопля фрі

160.00 г. / 60 грн.

160.00 г. / 60 грн.

160.00 г. / 60 грн.

160.00 г. / 60 грн.

Доставка картоплі фрі в Тернополі

Що може бути краще за легкий перекус з картоплею фрі? Тільки наша картопля з додаванням спецій, яка не залишить байдужим жодного гурмана. Картопля фрі з доставкою у Тернополі доступна на нашому сайті sushi-pizza39.

Купити картоплю фрі, як окрему страву, або ж замовити її разом із салатами, до піци чи разом із напоями – найкраще рішення для того, щоб вгамувати голод у будь-який час. Ми пропонуємо нашим клієнтам вибрати будь-який доступний соус на вибір, щоб зробити страву ще смачнішою. У нас ви можете замовити картоплю фрі або картопляні діпи:

⦁    З класичним смаком;

⦁    З додаванням паприки.

Натуральна сушена паприка додає до знайомого смаку картоплі неперевершений аромат, який робить страву унікальною. Прекрасним доповненням до картоплі буде легкий салат. Крім того, якщо ви переживаєте, що замовленою у нас піцею наїстися не вдасться, завжди можна додати до замовлення порцію картоплі.

Картопляні діпи – новинка, яка з'явилася у ресторанах та кафе нещодавно. Скиби картоплі, просмажені в олії до приємного хрускоту та злегка посолені, скрасять будь-який перекус. Діпи картопляні, замовлені у нас, також подаються із соусом на вибір.

Картопля фрі, замовити яку можна у нас на сайті або за номером телефону, смажиться в якісній олії, що своєчасно змінюється. Робіть замовлення на суму від 200 гривень, і доставка найсмачніших страв буде абсолютно безкоштовною.