Сьогодні всі замовлення приймаються лише по телефону, вибачте за незручнсті!

ДРАКОНИ

285.00 г. / 200 грн.

TOP

260.00 г. / 215 грн.

225.00 г. / 95 грн.

255.00 г. / 235 грн.

245.00 г. / 230 грн.

245.00 г. / 195 грн.

Роли Дракон - один з найпоширеніших і всіма улюблених видів суші. Його канонічна версія робиться виключно з вугра, але існує безліч варіацій, які не менш насичені смаками. Суші Дракон можна сміливо назвати «святковим» ролом, оскільки він не просто вражаюче виглядає, але й дуже смачний.

Суші Дракони – маленьке свято з будь-якого приводу

Попри поширену думку про те, що всі види суші з'явилися у Японії, рол Дракон був придуманий у США. Для азіатських любителів смачно поїсти велика кількість інгредієнтів у стравах не властива. Американські кухарі привнесли в рол нотку традиційної кухні. Наприклад, роли Зелений дракон у складі мають огірки, болгарський перець, авокадо і навіть помідори. Не варто думати, що така велика кількість інгредієнтів перетворить страву на щось дивне. Кухарі sushi-pizza39 збалансували смаки у ролі так, що ви не зможете від нього відірватися.
Якщо ви замовите рол Золотий дракон, суші матимуть більш класичний смак, основою якого є вугор. Рол Червоний дракон буде до вподоби любителям смаку свіжого тунця.
Замовити суші з доставкою у Тернополі та отримати задоволення від кожного шматочка ви зможете лише у нас. Чорний дракон, Золотий дракон, Макі, Філадельфія, Каліфорнія та багато інших ролів – ми зробимо все, щоб вам було смачно.