Сьогодні всі замовлення приймаються лише по телефону, вибачте за незручнсті!

ФУТОМАКІ

220.00 г. / 135 грн.

220.00 г. / 140 грн.

220.00 г. / 130 грн.

230.00 г. / 155 грн.

Футомакі – один з найпопулярніших різновидів ролів, що прийшов до нас прямо з Японії. Дослівно його назва перекладається, як «товсті роли». З моменту створення страва практично не змінила рецепту, але сучасні кухарі роблять Футо макі на будь-який смак з усіма можливими інгредієнтами.
Рецептура "великих" Макі досить проста. Зовні вони навіть нагадують звичайні Макі, але вся різниця криється у смаку. Погортавши меню нашого сайту, ви можете побачити Футомакі з тунцем, вугром, лососем та масою інших начинок. Саме вони формують класичний та насичений смак страви.

Справжня класика японської кухні – Футомакі з доставкою прямо до вас додому

Багато любителів суші часто не звертають уваги на Футомакі з лососем чи іншими начинками, хоча дарма. Звичайно, вони виглядають не так красиво, як Філадельфія або Дракони, але саме в цьому їхній секрет. Правильно звареного та заправленого рису, норі, хрусткого компонента та рибки достатньо, щоб створити неповторний смаковий букет Футомакі.
Футомакі з вугром, лососем чи тунцем – справжня класика. Якщо так трапилося, що ви ще не оцінили її, рекомендуємо якнайшвидше замовити суші онлайн у Тернополі на нашому сайті sushi-pizza39.com.ua.