Сьогодні всі замовлення приймаються лише по телефону, вибачте за незручнсті!

Піца на вершковому соусі

470.00 г. / 155 грн.

TOP

490.00 г. / 164 грн.

505.00 г. / 163 грн.

510.00 г. / 163 грн.

550.00 г. / 133 грн.

560.00 г. / 158 грн.

465.00 г. / 150 грн.

Найніжніший смак – піца на вершковому соусі 

Піца на вершковому соусі – окремий вид кулінарного мистецтва. Якщо ви хочете ніжності та вишуканості, то такий варіант саме для вас. Найкраща піца з доставкою у Тернополі – тільки на сайті sushi-pizza39.

Навіть найзапекліші гурмани погодяться, що в піці основою смаку є соус. Дехто вважає, що томати відтягують смаковий букет на себе, забиваючи м'ясні інгредієнти, овочі та навіть сир. Вершковий соус чудово поєднується з різними начинками, лише трохи доповнюючи їх смак. У нас в асортименті є піци з:

⦁    Ананасом.

⦁    Грибами;

⦁    Лососем;

⦁    Прошуто;

⦁    Сиром;

Піца з вершковим соусом, лососем та каперсами – чудовий мікс ніжності та пікантності. Їй зовсім не поступається і піца з прошуто. Ніжний смак в'яленої свинини за класичною італійською рецептурою прекрасно доповнить легкий вершковий соус.

Ми впевнені, що будь-яку вечерю чи обід неодмінно скрасить смачна піца. Тернопіль, замовити в якому їжу нерідко буває дуже складно, відрізняється масою доставок, але саме у нас ви зможете поринути у безліч класичних смаків Італії. Крім того, якщо до вас несподівано нагрянули гості, а у вас нема чим їх пригостити, є простий вихід – піца. Замовити її за лічені хвилини ви можете у нас на сайті або за номером телефону.